AcasăEvenimentSportVIDEO – FOTBAL. MECI JUNIORI: Bradul Grosii Tiblesului – Vectrix Satulung 4-1...

VIDEO – FOTBAL. MECI JUNIORI: Bradul Grosii Tiblesului – Vectrix Satulung 4-1 (1-0)

ActualMM.ro va propune pentru astazi imagini si din meciul de juniori disputant la Grosii Tiblesului. Gazdele au debutat in liga a IV-a cu dreptul reusind sa castiga partida disputata pe teren propriu in compania juniorilor de la Vectrix Satulung. In prima repriza oaspetii au rezistat si desi au fost condusi la pauza au reusit sa egaleze. Gazdele s-au mobilizat mult mai bine si pe final de joc au castigat intalnirea fara probleme.