Acasă Eveniment Sport LOCUL TREI LA GENERAL - Rezultate bune pentru Clubul Martial Arts Dojo...

LOCUL TREI LA GENERAL – Rezultate bune pentru Clubul Martial Arts Dojo Baia Mare în Cupa României

DISTRIBUIȚI

LOCUL TREI LA GENERAL În perioada 18-20 noiembrie, a avut loc Cupa României la Taekwon-Do ITF, în Sibiu. Clubul Martial Arts Dojo Baia Mare a participat cu o delegație de 36 de persoane, din care 26 de sportivi.

În condițiile în care acesta a fost al doilea concurs pentru o mare parte dintre copii, conducerea clublui se declară mulțumită cu locul trei în clasamentul general la juniori III. Martial Arts Dojo este în acest moment cel mai valoros club din Maramureș la această grupă de vârstă.

afis_cupa_romaniei_sibiu_2016

Rezultatele obținute:

1.      Stetco RaresLocul I – Tehnici Speciale Individual Juniori III 10-12 ani M

Locul III – Lupta Individual Juniori III 10-12 ani -45 M

2.      Geiger Norbert MatyasLocul I – Lupta Individual uniori III 10 – 12 ani -35 Kg M

Locul III – Tull Echipe Juniori III + Juniori II  M

3.      Ganea AlexandruLocul III – Lupta Individual Junori II 12-14 ani -50 Kg M
4.      Rakos IanaLocul I – Lupta Individual Juniori III 10 – 12 ani -45 Kg F

Locul III – Tul Echipe Juniori III + Juniori II  F

5.      Bilasco MaraLocul II – Lupta Individual Juniori III 10-12 ani -45 Kg F

Locul III – Tul Echipe Juniori III + Juniori II  F

6.      Vintila DianaLocul III – Tul Echipe Juniori III + Juniori II  F
7.      Maries RoxanaLocul III – Tul Echipe Juniori III + Juniori II  F
8.      Lopata DenisaLocul III – Tul Echipe Juniori III + Juniori II  F
9.      Marian MaiaLocul III – Tul Echipe Juniori III + Juniori II  F

Locul III – Lupta Individual Juniori III 10 – 12 ani -45 Kg F

10.  Andreicut AlexLocul III – Lupta Individual Juniori III 6 – 8 ani M
11.  Andreicut BogdanLocul III – Tull Echipe Juniori III + Juniori II  M
12.  Pasca RaresLocul III – Tull Echipe Juniori III + Juniori II  M
13.  Daubner NorbertLocul III – Lupta Individual Juniori III 10-12 ani +55 Kg M

Locul III – Tull Echipe Juniori III + Juniori II  M

14.  Pop TudorLocul III – Tull Echipe Juniori III + Juniori II  M
15.  Vasiliu AlexandruLocul III – Locul III – Tull Echipe Juniori III + Juniori II  M
16.  Mic EduardLocul III – Tull Echipe Juniori III + Juniori II M
17.  Tunyogi KevinLocul II – Tull Individual Juniori II Centuri Colorate M

Locul III –  Lupta Individual Juniori II 12-14 ani +58 Kg

18.  Domocos RobertLocul III – Lupta individual Old Boys -75 Kg M
19.  Rugasan LiviuLocul III – Tull Individual Seniori Centuri Colorate 2 Dan M
20.  Ratiu AndreiLocul II – Lupta Individual Seniori -63 Kg M
21.  Achim IonutLocul II – Lupta Individual Seniori +85 Kg M
22.  Vintila CalinLocul II – Lupta Individual Old Boys +75 Kg M

 

23.  CS MARTIAL ARTS DOJOLocul III – Clasamentul General Copii

 

Loading...
loading...

DISTRIBUIȚI

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.






TE-AR MAI PUTEA INTERESA