AcasăActualitateSocialJOB ALERT - Oferta de locuri de munca pentru domeniul IT Franta...

JOB ALERT – Oferta de locuri de munca pentru domeniul IT Franta 2013

spot_img

DISTRIBUIȚI

Post : Consultant Sharepoint sau Expert.NET
Tip de contract : durata nedeterminata
Sediu : Departementul 75, Franta
Data de inceput a contractului : cat mai repede posibil
Experienta : 2 – 5 ani
Salaire : In functie de experienta.

Descrierea postului si a competentelor cerute :
In stransa colaborare cu managementul si seful de proiect, consultantul SharePoint va lucra pe diferite proiecte care ii vor fi incredintate si va avea urmatoarele misiuni :
• Analizarea nevoilor si redactarea propunerilor comerciale ;
• Definirea planului de proiect, stabilirea si urmarirea termenelor, asigurarea urmaririi bugetare ;
• Gestionarea relatiei cu clientii si cu seful de proiect ;
• Organizarea de reuniuni, ateliere, comitete de proiect ;
• Organizarea si urmarirea software ;
• Organizarea si/sau asigurarea suportului functional ;
• Organizarea bilanturilor de proiect.
Profil cautat : aveti excelente aptitudini comerciale, stiti sa va ridicati la inaltimea asteptarilor clientului si sa impartasiti informatiile.
Posedati abilitati de comunicare, sunteti dinamic(a), riguros(oasa) si organizat(a), autonom(a) si aveti o buna capacitate de adaptare.
Capacitatea de reactie si capacitatea de a lucra in echipa sunt atuuri indispensabile.
Aveti un nivel bun de limba franceza, o buna cunoastere a tehnologiilor Microsoft, mai precis Share Point si sunteti desosebit de activ(a) in acest domeniu.
Certificarea Microsoft este un plus.
Candidaturile vor fi trimise pe adresa dmm@anofm.ro până la data de 01.02.2013

loading...

DISTRIBUIȚI

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

TE-AR MAI PUTEA INTERESA